۵ دکوری زیبا که میتوانید با دستگاه لیزر حکاکی بسازید

ساخت پارتیشن با استفاده از دستگاه لیزر

۵ دکوری زیبا که میتوانید با دستگاه لیزر حکاکی بسازید

500 498 مدیریت

دکوری های زیبا طبیعتا در زیباسازی محیط زندگی بسیار موثر خواهد بود و با استفاده از آن ها در منزل یا دفتر کاری، تغییرات بسزایی را شاهد خواهید بود. یک دکور حرفه ای در محیط کاری شما می تواند مشتری شما را بیشتر برای خرید جذب کند.

ساخت دکوری با دستگاه لیزر حکاکی

در ادامه برای شما پنج دکوری زیبایی که می توانید با استفاده از دستگاه های لیزر بسازید به شما معرفی خواهیم کرد:

دکوری اول : علامت ها

علامت و نشانه ها می تواند مشتریان شما را به سمت محل مورد نظرشان هدایت کنند.در نتیجه  شما به راحتی می توانید با توجه به دکوراسیون داخلی خود با استفاده از دستگاه لیزر این علامت ها را با هر نوع متریالی که مد نظر دارید بسازید.

دکوری دوم : پارچه های برش خورده

به آسانی می توانید با استفاده از دستگاه های برش لیزری، پارچه های مناسبی را پیدا کنید و آن ها را برش دهید تا طرح های بسیار شکیلی تولید کنید. می توانید از این پارچه ها در قسمت های مختلف دفتر خود استفاده نمایید.

دکوری سوم : دیوارهای کاذب

گاهی اوقات نیازی به داشتن یک دیوار محکم نیست و در نتیجه می توانید با به جای آن از دیوارهای کاذب استفاده نمایید. در این صورت از این موقعیت استفاده نمایید و بهتر و شکیل تر است از دیوارهای برش خورده با دستگاه لیزر استفاده نمایید. به راحتی طرح های زیبا ایجاد کنید و از آن در دکور دفتر خود استفاده نمایید.

دکوری چهارم: لوسترها

لوسترها نقش مهمی در دکوراسیون داخلی یک محیط ایفا می کنند و خوشبختانه شما به راحتی می توانید انواع طرح هایی خاص و زیبا را با دستگاه ها حکاکی و برش لیزری ایجاد کنید و در دفتر کاری خود از آن ها استفاده نمایید.

ساخت لوستر با استفاده از دستگاه لیزر

ساخت لوستر با استفاده از دستگاه لیزر

دکوری پنجم: پارتیشن ها

در قسمت های مختلف ساختمان ممکن است نیاز باشد تا محیط ها را از هم جدا کنید. به شما پیشنهاد می کنیم به جای خرید پارتیشن، خودتان که صاحب دستگاه لیزر هستید دست به کار شوید و طرح های زیبایی را با استفاده از دستگاه لیزر ایجاد کنید. می توانید با طرح هایی خاص متناسب با کارتان، جلوه ویژه ای به کار خود بدهید.

ساخت پارتیشن با استفاده از دستگاه لیزر

ساخت پارتیشن با استفاده از دستگاه لیزر

حتما بخوانید :  خرید دستگاه لیزر

مدیریت

شرکت آراد لیزر با مجوز رسمی از سازمان محترم انرژی اتمی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد كننده دستگاههای برش و حكاكي ليزری ، دستگاههای ليزر co2 و دستگاههای ليزر yag و سی ان سی و پلاسما و واتر جت شرکت آراد لیزر به شماره ثبت 3194 با 10 سال سابقه کار در زمینه دستگاه برش و حکاکی لیزر و با بهره گیری از گروه مهندسین مجرب شامل مهندسین الکترونیک ، نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر ، لیزر ، فیزیک ، متالوژی و کادری متعهد در حوزه لیزر و دستگاه برش و حکاکی لیزری فعالیت می کند. این شرکت علاوه بر دستگاه برش و حکاکی لیزر ،عرضه کننده انواع دستگاه برش سی ان سی ، واترجت و پلاسما نیز می باشد.

All stories by : مدیریت

دیدگاهی بگذارید

تماس با ما