مزیت های دستگاه برش لیزری فلزات

مزایای دستگاه برش لیزر

مزیت های دستگاه برش لیزری فلزات

470 355 مدیریت

دستگاه برش لیزری فلزات یکی از دستگاه هایی است که امروزه کاربرد فراوانی پیدا کرده است و به همین دلیل می توان گفت داشتن اطلاعات کافی برای استفاده از این نوع دستگاه لیزر مخصوص برش فلزات بسیار مفید است.

مزیت های استفاده از دستگاه برش لیزری فلزات

 • عدم ایجاد تغییرات گرمایی
  به دلیل وجود اشعه laser بسیار کانونی، دمای  فلز در زمان قبل و بعد از برش لیزری بسیار ناچیز است و به این دلیل باعث حفظ خواص مکانیکی و فیزیکی  فلز در هنگام برش کاری شده می شود و به همین دلیل دیگر نگرانی بابت تغییر در متریال اولیه خود نخواهید داشت.
 • لیزر سرعت بالا
  سرعت افزاینده در برش لیزری قطعات به دلیل توان بالایlaser در دستگاه های لیزر از دیگر مزایای برش لیزری فلزات است. همین سرعت بالا منجر به پیشرفت روند کاری شما و جایگزین کردن راه های برش دستی با دستگاه های برش فلزات می شود.
 • سازگاری با AutoCAD
  یکی از مشکلات افرادی که در زمینه صنعت و برش فلزات فعالیت دارند این است که چون طراحی های خود را به کمک نرم افزار اتوکد انجام می دهند، بتوانند از خروجی آن به راحتی استفاده نمایند. به دلیل وجود سیستم کنترل برش CNC می توان به آسانی فایل های برشی که بوسیله نرم افزار Autocad طراحی شده را به عنوان نقشه برش لیزری فلزات استفاده کرد.
مزایای دستگاه برش لیزر

مزایای دستگاه برش لیزر

 • برش نقوش پیچیده
  از مزایای مهم و کاربردی در برش لیزری فلزات توانایی برش زدن نقش ها پیچیده روی فلز می باشد و حتی می توانید به راحتی نقشه های دو بعدی را نیز روی فلز برش دهید.
 • عدم تماس فیزیکی
  در برش فلزات بر روی قطعه فلزی در تایم برش هیچ گونه فشاری برروی قطعه و له شدگی در کناره های لبه هم وجود ندارد و به همین دلیل از جمله مزایای برش لیزری فلزات استفاده از همین تکنولوژی در ساخت قطعات بسیار حساس است.
 • دقت برش لیزر
  دقت برش لیزری در فلزات نسبت به سایر روش ها بسیار افزاینده بوده و نسبت به ضخامت فلز  بین ۰٫۰۲ تا ۰٫۱ قیمت می باشد.
 • نمونه سازی سریع
  می توان گفت دستگاه laser یک دستگاه نمونه ساز سریع است که می توان با استفاده از تکنولوژی برش لیزری فلزات قبل از تولید بر اساس طرح گسترده قطعات، نمونه اولیه آن را با فرمت Autocad تولید کرد.
 • عدم نیاز به قالب برش
  تکنولوژی برش فلزات ما را از استفاده از ساخت قالب های برش سنگین بی نیاز کرده است که البته از این روش برای ساخت قطعات فلزی با تیراژهای نه چندان زیاد استفاده می شود و بسیار اقتصادی تر است.به دلیل این مزیت ها و کاربردهای مهم دستگاه های لیزر و حکاکی می توان گفت فروش این دستگاه بسیار زیاد شده است و شاید با کمی تفکر شما هم به این ننتیجه برسید که به راحتی با اضافه کردن یک دستگاه برش بتوانید به کسب و کار خود رونق ببخشید.
قیمت دستگاه حکاکی

قیمت دستگاه حکاکی لیزری

حتما بخوانید :  حکاکی لیزری | حکاکی لیزر

مدیریت

شرکت آراد لیزر با مجوز رسمی از سازمان محترم انرژی اتمی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد كننده دستگاههای برش و حكاكي ليزری ، دستگاههای ليزر co2 و دستگاههای ليزر yag و سی ان سی و پلاسما و واتر جت شرکت آراد لیزر به شماره ثبت 3194 با 10 سال سابقه کار در زمینه دستگاه برش و حکاکی لیزر و با بهره گیری از گروه مهندسین مجرب شامل مهندسین الکترونیک ، نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر ، لیزر ، فیزیک ، متالوژی و کادری متعهد در حوزه لیزر و دستگاه برش و حکاکی لیزری فعالیت می کند. این شرکت علاوه بر دستگاه برش و حکاکی لیزر ،عرضه کننده انواع دستگاه برش سی ان سی ، واترجت و پلاسما نیز می باشد.

All stories by : مدیریت

دیدگاهی بگذارید

تماس با ما