حکاکی لیزری | حکاکی لیزر

دستگاه حکاکی لیزری

حکاکی لیزری | حکاکی لیزر

669 444 مدیریت

حکاکی لیزر,دستگاه حکاکی لیزر,حکاکی با لیزر,حکاکی با استفاده از لیزر,حکاکی با استفاده از دستگاه لیزر,حکاکی روی شیشه,حکاکی لیزری روی سنگ,حکاکی لیزری روی سنگ قبر,حکاکی لیزر,لیزر حکاکی,لیزری حکاکی,خرید دستگاه حکاکی لیزری,حکاکی لیزری,دستگاه حکاکی لیزری

حکاکی لیزری یا حکاکی لیزر چیست ، دستگاه حکاکی لیزر چه کاربردهایی دارد؟

آراد لیزر عرضه کننده انواع دستگاه‌ حکاکی لیزری و همچنین ماشین حکاکی لیزر  با قابلیت حکاکی ظریف روی فلزات و حکاکی لیزری ظریف روی غیر فلزات با سرعت بالا، خروجی مطلوب و راندمان بالا می باشد.

دستگاه های حکاکی لیزر این شرکت در مدل های متنوع و گوناگون متناسب با فعالیت های مختلف حکاکی لیزری و در دو دسته بندی کلی ارائه شده است .

دسته بندی اولیه تحت عنوان ماشین حکاکی لیزری فلزات و دسته دوم با عنوان دستگاه لیزرحکاکی غیر فلزات محسوب می شود. کاربرد های حکاکی لیزری در واقع اینگونه بیان می شود.

حکاکی با لیزر راهکاری عالی برای درج نشان و آرم خود روی محصول و در نتیجه اثرگذاری بیشتر روی مشتریانتان است.

حکاکی با لیزر روی هر ماده و متریالی انجام میگیرد. این حکاکی میتواند بر روی انواع چوب، شیشه ، پارچه، کاغذ و مقوا و همچنین مواد گرانقیمت فلزی و غیر فلزی مثل طلا، یاقوت ، الماس … صورت گیرد.

دستگاه حکاکی لیزری

دستگاه حکاکی لیزری

دستگاه حکاکی لیزری یا حکاکی لیزر چه مزایایی دارد؟

دستگاه های حکاکی لیزری مزایایی دارند که آن ها را از سایر ماشین حکاکی لیزر جدا میسازد این سری عموما در ساختمان بسته ای قرار دارند که مانع تابش اشعه لیزرمی گردد.

سیستم بسته دستگاه حکاکی لیزری دود و گرد و غبار را به سرعت از دستگاه خارج می کند و از خصوصیت های این دستگاه ایمنی و دوستدار طبیعت بودن ان است .
دستگاه های حکاکی لیزری قابلیت تنظیم مسیر اشعه را به صورت دستی یا الکترونیکی را دارند و قابلیت حکاکی لیزری با سایز های متفاوت برای آن ها فراهم است.

حتما بخوانید :  5 دکوری زیبا که میتوانید با دستگاه لیزر حکاکی بسازید

این دستگاه ها قابل اطمینان، با توانایی کار طولانی مدت و  حک تمیز بوده  و نرم افزار چند منظوره آن میتواند طرح های حک گوناگونی را تولید نماید

قیمت دستگاه حکاکی

قیمت دستگاه حکاکی لیزری

مدیریت

شرکت آراد لیزر با مجوز رسمی از سازمان محترم انرژی اتمی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد كننده دستگاههای برش و حكاكي ليزری ، دستگاههای ليزر co2 و دستگاههای ليزر yag و سی ان سی و پلاسما و واتر جت شرکت آراد لیزر به شماره ثبت 3194 با 10 سال سابقه کار در زمینه دستگاه برش و حکاکی لیزر و با بهره گیری از گروه مهندسین مجرب شامل مهندسین الکترونیک ، نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر ، لیزر ، فیزیک ، متالوژی و کادری متعهد در حوزه لیزر و دستگاه برش و حکاکی لیزری فعالیت می کند. این شرکت علاوه بر دستگاه برش و حکاکی لیزر ،عرضه کننده انواع دستگاه برش سی ان سی ، واترجت و پلاسما نیز می باشد.

All stories by : مدیریت

دیدگاهی بگذارید

تماس با ما