دستگاه برش لیزری ام دی اف mdf

دستگاه برش لیزری ام دی اف mdf

150 150 مدیریت

برش لیزری ام دی اف,برش لیزر ام دی اف,دستگاه برش لیزر ام دی اف,دستگاه برش لیزری ام دی اف,دستگاه برش mdf,دستگاه برش لیزری دورکن،دورکن,دورکن پانل بر,دستگاه برش,پانل بر,خط زن,اره خط زن,دستگاه دورکن,خرید دورکن,فروش دورکن,mdf

برش لیزری ام دی اف mdf

دستگاه برش لیزری ام دی اف ، دستگاهی مخصوص برش حرفه ای بدون دخالت انسان و دست،بهترنی ابزار دنیای کسب و کار ، با دستگاه برش لیزری mdf نه تنها سهولت در کار شما ممکن میشود ، بلکه تولیدتان دو چندان و سرعت کارتان بیشتر میشود.

با دستگاه برش لیزری ام دی اف mdf ، شما قادر خواهید بود تمامی نیاز های برشتان را به وسیله این دستگاه لیزر برشی ، مرتفع فرمایین.

مشخصات فنی

نام دستگاه: دورکن
مدل دستگاه: PS 3200
طول ریل واگن:۳۸۰۰mm
قطر تیغ اره اصلی:۲۲۰_۴۵۰ mm
حداکثر ارتفاع تیغ اره در حالت ۹۰ درجه:۱۵۰mm
حداکثر ارتفاع تیغ اره در حالت ۴۵ درجه:۱۰۸
قطر تیغه اره خط زن:۱۲۵mm
توان موتور:تیغه اصلی ۷٫۵kw
انداره گونیای تلسکوپی:۳۲۰۰mm
اندازه گونیای پشت اره:۱۵۲۴mm
اره اصلی دارای سه دور:۳۰۰۰/۴۰۰۰/۵۰۰۰دور در دقیقه
وزن دستگاه kg

دستگاه برش لیزری ام دی اف

شرکت فنی و مهندسی آراد لیزر ، با ارائه دستگاه برش لیزری ام دی اف ، دستگاه برش لیزر mdf ، سهولت کاری را برای شما به ارمغان آورده ، خدمات پس از فروش این شکرت ، نهایت اعتماد به مشتری و کاسبان را فراهم میکند.

شرکت فنی و مهندسی آراد لیزر با ۱۰ سال سابقه کاری و وارد کننده دستگاه برش لیزری ام دی اف ، به شما این اطمینان خاطر را میدهد که از نصب تا شروع کار ، از شروع کار تا رسیدن به موفقیت همراه شما عزیزان خواهد بود

حتما بخوانید :  قیمت دستگاه حکاکی

قیمت دستگاه حکاکی

قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه ی تیغ اره ی خط زن بصورت برقی

دستگاه برش لیزری mdf

شما عزیزان همین الان با تماس با متخصصین آراد لیزر ، از امکانات و سایر روش های پرداختی و دریافتی و مزایای خرید از شرکت آراد لیزر مطلع شوید.

 

مدیریت

شرکت آراد لیزر با مجوز رسمی از سازمان محترم انرژی اتمی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد كننده دستگاههای برش و حكاكي ليزری ، دستگاههای ليزر co2 و دستگاههای ليزر yag و سی ان سی و پلاسما و واتر جت شرکت آراد لیزر به شماره ثبت 3194 با 10 سال سابقه کار در زمینه دستگاه برش و حکاکی لیزر و با بهره گیری از گروه مهندسین مجرب شامل مهندسین الکترونیک ، نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر ، لیزر ، فیزیک ، متالوژی و کادری متعهد در حوزه لیزر و دستگاه برش و حکاکی لیزری فعالیت می کند. این شرکت علاوه بر دستگاه برش و حکاکی لیزر ،عرضه کننده انواع دستگاه برش سی ان سی ، واترجت و پلاسما نیز می باشد.

All stories by : مدیریت

دیدگاهی بگذارید

تماس با ما