حکاکی آکریلیک با دستگاه لیزر

حکاکی آکریلیک با دستگاه لیزر

حکاکی آکریلیک با دستگاه لیزر

300 168 مدیریت

آکریلیک یکی از متریال های است که در این زمان مصارف زیادی پیدا کرده است. از پلاک خانه ها گرفته تا لوح های مختلف و جوایز همگی از جنس آکریلیک یا همان پلکسی ساخته می شوند.

حکاکی آکریلیک با دستگاه لیزر

از آن جایی که حکاکی لیزری و برش لیزری آکریلیک با دستگاه لیزر پرفکت امکان پذیر است و از این طریق می توانید از آکریلیک استفاده زیادی داشته باشید، بهتر  است با مزایای حکاکی پلکسی یا آکریلیک با استفاده از دستگاه برش لیزری بیشتر آشنا شوید.

از نکات مفیدی که درخصوص آکریلیک  می توان اشاره کرد که باعت فراگیر شدن این جنس در صنایع مربوطه شده؛ کیفیت، مقاومت بالا در برابر ضربه، کارکرد آسان، رنگ بندی مختلف آکریلیک و مقاوم بودن در مقابل نور و رطوبت است.

  • برش اکریلیک  با روش سنتی:

این روش معایبی نیز دارد، وقتی از روش سنتی استفاده می کنید یک تیغه پلاستیکی کار شما را به برش های صاف محدود می کند و استفاده از اره و ابزارهای برش سنتی در برش های خیلی پیچیده باعث شکسته شدن آکریلیک می شود.

همچنین  ابزارهای سنتی باعث می شوند لبه های کار مات و خشن شوند در نتیجه باید برای این که در نهایت کار زیبا به نظر برسد آن را پولیش بزنید. این کار هم زمان بر است و هم ریسک خراب شدن اکریلیک را در پی خواهد داشت.

  • برش آکریلیک با دستگاه حکاکی و برش لیزری:

امروزه با حضور گسترده دستگاه لیزر در صنعت، برای برش آکریلیک از دستگاه برش و حکاکی لیزری استفاده می کنند که از روش سنتی راحت تر و مزیت های خود را دارد در زیر این مزیت ها را نام می بریم

حکاکی آکریلیک با دستگاه لیزر

حکاکی آکریلیک با دستگاه لیزر

از مزیت هایی که می توان برای برش آکریلیک نام برد :

  1. ظرافت و دقت بیشتر در برش
  2.  سرعت بیشتر کار برش و حکاکی
  3. لبه های صاف در برش
  4. امکان برش طرح های پیچیده و متفاوت
حتما بخوانید :  قیمت دستگاه حکاکی

یکی دیگر از  نکات مثبت برش آکریلیک این است که دستگاه لیزر آکریلیک را به آسانی برش می دهد و برش های شما را کارآمد می کند در دستگاه لیزر می توان طرح های متفاوتی را روی آکریلیک برش داد و هر بار و در زمان های مختلف می توانید مطمین باشید که نتیجه حکاکی یکسانی خواهید داشت.

توجه داشته باشید برای برش و حکاکی آکریلیک و باید تنظیمات خاصی برای آن در دستگاه لیزر انجام شود. که در مقالات بعدی به آن اشاره خواهیم داشت

مدیریت

شرکت آراد لیزر با مجوز رسمی از سازمان محترم انرژی اتمی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد كننده دستگاههای برش و حكاكي ليزری ، دستگاههای ليزر co2 و دستگاههای ليزر yag و سی ان سی و پلاسما و واتر جت شرکت آراد لیزر به شماره ثبت 3194 با 10 سال سابقه کار در زمینه دستگاه برش و حکاکی لیزر و با بهره گیری از گروه مهندسین مجرب شامل مهندسین الکترونیک ، نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر ، لیزر ، فیزیک ، متالوژی و کادری متعهد در حوزه لیزر و دستگاه برش و حکاکی لیزری فعالیت می کند. این شرکت علاوه بر دستگاه برش و حکاکی لیزر ،عرضه کننده انواع دستگاه برش سی ان سی ، واترجت و پلاسما نیز می باشد.

All stories by : مدیریت

دیدگاهی بگذارید

تماس با ما