تولید اسباب بازی های چوبی مناسب کودکان با دستگاه برش لیزری

دستگاه لیزر

تولید اسباب بازی های چوبی مناسب کودکان با دستگاه برش لیزری

458 458 مدیریت

اسباب بازی ها نقش بسیار مهمی در دوران کودکی افراد بازی می کنند و مواد سازنده اسباب بازی ها و سلامت و امن بودن آن ها در سلامت کودک و خانواده تاثیر مهمی می گذارد. در روند تولید اسباب بازی های کودکان، سازگار بودن با محیط زیست و عدم استفاده از مواد غیر سمی از موارد بسیار مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. به همین دلیل تولید اسباب بازی های چوبی مناسب کودکان با دستگاه برش لیزری امروزه طرفداران زیادی را به سمت خود جلب نموده است.

اسباب بازی چوبی با دستگاه لیزر | وسایل چوبی با دستگاه برش لیزری

امروزه اسباب بازی های چوبی به دلیل مواد خام سالم در آن ها، سطح صاف و ایمنی بیشتر، مورد توجه بیشتری قرار گرفته است. اسباب بازی های چوبی، بسیار در بازار مورد توجه و مورد نیاز هستند. دستگاه برش لیزری co2 برای تولید محصولات بازی چوبی کاربرد دارد.

دستگاه برش لیزری Co2 می تواند برای برش انواع متریال هایی مانند چوب، پارچه، کاغذ، شیشه، پلاستیک، پلکسی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. برای تولید اسباب بازی های چوبی باید از دستگاه لیزر چوب استفاده کنید.

نتیجه تصویری برای اسباب بازی چوبی

سوالی که پیش می آید این است که؛ آیا اسباب بازی های چوبی برای سلامتی کودکان مضر است یا نه و والدین از آن استقبال می کنند؟

برای جواب این سوال، ابتدا توضیح مختصری از نحوه عملکرد دستگاه برش لیزری بیان می کنیم. دستگاه لیزر برش چوب تماس مستقیم روی سطح چوب ندارد و به چوب آسیبی نمی رساند. دستگاه لیزر طرح های اسباب بازی چوبی را طبق طرح لیزری که کامپیوتر به دستگاه می دهد، ایجاد می کند. از این رو هیچ عنصر مضری در طول روند برش ایجاد نمی شود.

حتما بخوانید :  کاربرد لیزر در صنعت

از آن جایی که کودکان مخصوصا نوزادان، وسایل بازی خود را به دهان می برند و این وسایل  با بدن و پوست آن ها در تماس مستقیم است،  این موضوع می تواند روی سلامت کودک تاثیرگذار باشد و خطراتی ایجاد کند. در نتیجه تولید وسایل بازی با مواد غیر سمی بسیار مهم  است.

بیشتر اسباب بازی های قدیمی از مواد پلاستیکی، فلز و مواد شیمیایی مضر تشکیل شده اند و اجزای ناسالم آن ها در حین بازی وارد بدن کودک می شود و تهدیدی برای سلامت کودکان به حساب می آید.

تصویر مرتبط

در حالی که دستگاه لیزر به طور قابل ملاحظه ای ریسک خطر سلامت کودکان را با تولید وسایل بازی چوبی سالم کاهش می دهد. علاوه بر این؛  برآورد شده هزینه اسباب بازی های چوبی حتی کمتر از اسباب بازی های پلاستیکی یا فلزی است. با ایجاد طرح های چوبی با دستگاه لیزر مانند انواع ماشین های چوبی اسباب بازی و صرف هزینه کمتر، اسباب بازی های سالم تر و در نتیجه کودک سالم و شادتری خواهید داشت. این موضوع باعث محبوبیت اسباب بازی های چوبی در بین خانواده ها شده است.

نتیجه تصویری برای اسباب بازی چوبی

به شما پیشنهاد می کنیم برای حفظ سلامت بیشتر کودک خود از مواد سالم و روش سالمی استفاده کنید. شما همچنین می توانید با ایجاد کمی خلاقیت و طراحی طرح های لیزر، حتی طرح برش لیزری مورد نظر خود را با دستگاه لیزر روی چوب ایجاد کنید.

در مقالات آموزشی ما طرز ساخت انواع اسباب بازی های چوبی مناسب کودکان و طرح های آن وجود دارد و شما بدون هیچ دردسری می توانید مدل های مختلفی را برای عزیزانتان بسازید.

حتما بخوانید :  برش فلزات با لیزر

مدیریت

شرکت آراد لیزر با مجوز رسمی از سازمان محترم انرژی اتمی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد كننده دستگاههای برش و حكاكي ليزری ، دستگاههای ليزر co2 و دستگاههای ليزر yag و سی ان سی و پلاسما و واتر جت شرکت آراد لیزر به شماره ثبت 3194 با 10 سال سابقه کار در زمینه دستگاه برش و حکاکی لیزر و با بهره گیری از گروه مهندسین مجرب شامل مهندسین الکترونیک ، نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر ، لیزر ، فیزیک ، متالوژی و کادری متعهد در حوزه لیزر و دستگاه برش و حکاکی لیزری فعالیت می کند. این شرکت علاوه بر دستگاه برش و حکاکی لیزر ،عرضه کننده انواع دستگاه برش سی ان سی ، واترجت و پلاسما نیز می باشد.

All stories by : مدیریت

دیدگاهی بگذارید

تماس با ما